Si totusi sunt asa de multi zei in tabara, parca zicea ca 70 de zei si totusi se tem de 6 zei. Si in padure 2 or luptat cu toti 6. Ciudata balanta asta de evenimente
Pai nu ai fost atent. Aia sunt Zei Majori. Si acea denumire nu este degeaba, pentru ca ei detin puteri mai mari. Si stai linistit ca povestea seriei este prea tare sa se termine asa usor. :)
A progresat Wu Geng al nostru, îmi place cum sa mișcat cu acei monștri pana a veni ajutorul. Și iar încep zeii o lupta, nu iau deloc o pauza, bine ca am avut noi o mica pauza de câteva episoade.
5 Comentarii
Si totusi sunt asa de multi zei in tabara, parca zicea ca 70 de zei si totusi se tem de 6 zei. Si in padure 2 or luptat cu toti 6. Ciudata balanta asta de evenimente
RăspundețiȘtergerePai nu ai fost atent. Aia sunt Zei Majori. Si acea denumire nu este degeaba, pentru ca ei detin puteri mai mari. Si stai linistit ca povestea seriei este prea tare sa se termine asa usor. :)
ȘtergereAoleu ,acuma devine iar interesant :))
RăspundețiȘtergereMultumesc pentru munca depusa !!:)
Mulțumesc pentru munca depusă.
RăspundețiȘtergereA progresat Wu Geng al nostru, îmi place cum sa mișcat cu acei monștri pana a veni ajutorul.
RăspundețiȘtergereȘi iar încep zeii o lupta, nu iau deloc o pauza, bine ca am avut noi o mica pauza de câteva episoade.